Switchlab (DECA) Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2010
{mosimage}

Компанія Switchlab Inc. (Тайвань) під власною торговою маркою DECA™ займається проектуванням і виробництвом різноманітних кнопкових вимикачів з підствіткою (Illuminated Pushbutton Switch), контактних блоків (Terminal Block) та їх модулів різних типів (Modular Terminal Block), модулів з конекторами типу D-Sub (D-Sub Connector Module), IDC (IDC Connector Module), релейних модулів (Relay Module), корпусних виробів (Housing) і монтажних рейок (Mounting Rail). На сьогодні компанія володіє трьома заводами у Тайвані та Китаї.

{mosimage}

Накопичений впродовж 22 років досвід компанії в прецизійному литті пластмасових деталей, штампуванні металів, виробництву загалом дозволяє зробити процеси більш економними, вироби точнішими та довговічнішими, і все це за менші кошти та час, але не за рахунок якості.

Компанія приділяє неабияку увагу питанням якості своїх виробів і має у виробничому {mosimage}процесі тестове обладнання та співпрацює з дослідними інститутами. На вимогу сучасності процес виробництва та якість продукції під маркою DECA™ підтвержено різними стандартами: ISO 9001:2000, 14001, OHSAS 18001, UL, CSA, D, S, N, FI, VDE, CE та інші.


{mosimage}{mosimage}{mosimage}

 
< Попередня   Наступна >