Головна arrow Новини arrow Новини партнерів arrow Інновація року від Marl International
Інновація року від Marl International Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.01.2010
{mosimage}

На виставці "Інтер'єри залізничного транспорту 2009" (The 2009 Railway Interiors Expo), що проходила у німецькому місті Кьольн 25-го листопада 2009р., компанія Marl здобула нагороду "Інновація року у комфорті пасажирів" (The Passenger Comfort Innovation of the Year) за розроблену нею технологію "Sci-Light" у виробництві освітлювальних світлодіодів ('Sci-Light' LED lighting technology).

{mosimage}

Отримуючи нагороду, Адріан Роулінсон (Adrian Rawlinson), керуючий директор компанії Marl International, сказав: "Ми раді отримати цю нагороду і раді, що судді визнали те значне вдосконалення, яке ми провели, втілюючи у життя нашу нову інтелектуальну технологію "Sci-Light", що забезпечує пасажирів комфортабельним оточенням, в той час як економляться енергія та витрати на технічне обслуговування. Виставка "Інтер'єри залізничного транспорту" і пов'язані з нею нагороди кожного року приваблюють учасників дуже високого рангу, і ми надзвичайно пишаємося тим, що стали одним з переможців".

Джон Лоусон (Jon Lawson), редактор журналу "Railway Interiors", що є частиною UKIP Media & Events Ltd - організаторів події, прокоментував: "Виставка "Інтер'єри залізничного транспорту 2009" цього року була найкращою, а нагороджені експонати дуже високого рівня. Комфорт пасажирів є надзвичайно важливим фактором у подорожі залізницею, і ми відчували, що ефективна технологія "Sci-Light" буде всепереможцем". Серед інших переможців були: London Underground, Great Western, Amtrak та Dubai Metro.

{mosimage}

 
< Попередня   Наступна >