Marl International Limited Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2009
{mosimage}

Впродовж останніх 40 років компанія Marl International Limited спеціалізується на проектуванні, виготовленні та постачанні для потреб електронної промисловості високоефективних світловипромінювальних діодів (СВД, LED) та виробів на їх основі.

{mosimage}

Продукти Marl за сферами застосування умовно розділені на такі групи: СВД для монтажу на друковану плату (PCB Mounting LEDs); панельні «лампи» (Panel Lamps); СВД для досліджень у галузі світлотехніки (Photo Science); СВД для безпосередньої заміни ламп розжарення (Filament Replacements); професійні індикатори (Professional Indicators); елементи освітлення для інтер’єру та ландшафту (Indoor, Architectural, Outdoor&Security); СВД, світильники, ліхтарі та інші вироби для застосувань на транспорті, в т.ч. - на залізничному (Rail & Transport Infrastructure).

Компанія Marl International Limited, поряд із своїми продуктами, має доступ до найпередових технологій відомих компаній і пропонує своїм клієнтам деякі інноваційні продукти відомих світових виробників, з-поміж яких є: Citizen Electronics, Lumotech, Lighting Science Group, Bivar.

Найбільш прихильними клієнтами компанії Marl International Limited, є ті споживачі, котрі мають особливі вимоги щодо експлуатаційних параметрів світлотехнічних компонентів, зокрема, щодо діапазону робочих температур, допустимих вібрацій та середнього часу напрацювання до відмови.

 
< Попередня   Наступна >