Головна arrow Блог arrow Універсальна батарея для вашого ноутбука
Універсальна батарея для вашого ноутбука Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.11.2012
{mosimage}

2-POWER пропонує рішення для тих, кому потрібно тривалий час забезпечувати роботу свого ноутбука не маючи розетки поруч, тобто в польових або інших умовах, де існує проблема із заряджанням штатної батареї ноутбука.

Універсальний комплект UBP7066B складається із зовнішньої літій-іонної акумуляторної батареї XCell Pro 100, що містить в собі зарядний пристрій, блока живлення і 13-ти типів перехідників для силового гнізда ноутбука.{mosimage}

Батарея не вбудовується на місце штатної одиниці, а конструктивно покликана перебувати поруч, оскільки її геометрія нагадує тонку пластикову папку для паперу розміром 290мм х 220мм х 12мм. Звичайно, такий розмір легко сховати у вже наявну сумку для ноутбука і тільки додаткова вага може нагадати власнику про дещо важчу ношу. Вага найємнішої моделі становить близько 1,4кг.

Максимальна ємність моделі XCell Pro 100 становить 140Вт-год, максимальна вихідна потужність - 72Вт при вихідній напрузі 16В або 20В. Час заряду такої "підстанції" може тривати до 4,5 годин, що забезпечить наступну її роботу в режимі віддачі аж до 14-ти годин. Очевидно, що час розряду батареї залежить від потужності ноутбука. За етапами заряду-розряду можна спостерігати за допомогою індикатора, що виконаний із 5-ти світлодіодів.

За додатковою інформацією просимо звертатися за контактами.

 
< Попередня   Наступна >