Головна arrow Блог
International Rectifier Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.01.2010
{mosimage}

International Rectifier, IR® (NYSE: IRF) - світовий лідер у виробництві компонентів для керування живленням електронних апаратів, впровадив у виробництво інтегрований регулятор напруги IR3870M SupIRBuck™ для ноутбуків, стаціонарних комп'ютерів, ігрових консолей, різноманітної споживацької електронної техніки та, загалом, для локалізованих до навантаження (POL - point-of-load) DC-DC перетворювачів.

Детальніше...
 
Marl International Limited Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2009
{mosimage}

Впродовж останніх 40 років компанія Marl International Limited спеціалізується на проектуванні, виготовленні та постачанні для потреб електронної промисловості високоефективних світловипромінювальних діодів (СВД, LED) та виробів на їх основі.

Детальніше...
 
Skyworks Solutions Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.11.2009
{mosimage}

Skyworks Solutions, Inc. - компанія-новатор серед виробників високоякісних аналогових та змішаних сигнальних напівпровідників у гігагерцовому діапазоні нещодавно поглинула компанію Axiom Microdevices, Inc. - всесвітньо відомого постачальника CMOS-підсилювачів для мобільних телефонів.

Детальніше...
 
Holt Integrated Circuits Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.09.2009
{mosimage}

Holt Integrated Circuits (США) - світовий лідер з проектування та виробництва мікросхем для авіоніки та військової промисловості - додав до свого портфоліо нові продукти з протоколом MIL-STD-1553, анонсувавши мікросхеми HI-6120 і HI-6121 - найменші у світі рішення для дистанційного керування переферійними пристроями.

Детальніше...
 
Micronetics Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.09.2009
{mosimage}

Компанія Micronetics, Inc. - виробник джерел шуму (noise sources), генераторів шуму (noise generators), тестового обладнання (test equipment), атенюаторів (attenuators), фазозсувачів (phase shifters) та іншого - поглинула команію MICA Microwave, Inc., що спеціалізувалася на виробництві частотних змішувачів (frequency mixers), ізоляторів/ціркуляторів (isolators/circulators), еквалайзерів/фазозсувачів (equalizers/phase shifters).

 
Aplus Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2009
{mosimage}

Компанія Aplus поновила свою aIVR серію маскових голосових ПЗП, провівши заміни мікросхем aIVR8508 на aIVR8511, aIVR34112 на aIVR34120. Читайте також на цьому сайті у розділі Партнери у підрозділі Aplus.

 
FrontX Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2009
{mosimage}

Відносно молода малайзійська фірма FRONTX пропонує злучникові кабелі для застосування їх в спеціалізованих ПК або в нестандартному обладнанні, де виникає потреба в розташуванні злучників на панелі пристрою.

Детальніше...
 
Princeton Optronics Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2009
{mosimage}

Princeton Optronics отримала контракт ВМФ США на розробку лазеру високої енергії синього спектру.Детальніше...
 
Oki Semiconductor Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.05.2009

{mosimage}Oki Semiconductor розробила шість варіантів мікропроцесорів енергозберігаючої серії з вбудованою функцією програвання аудіо. Такі мікросхеми чудово пасують для програвання коротких аудіо повідомлень у складі пристроїв аварійної сигналізації, голосових підказок, а також у домашній електроніці та іграшках.

Детальніше...
 
Mini-Circuits Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.05.2009

{mosimage}Компанія Mini-Circuits (США) з 2-го червня 2009р. розпочне продаж свого нового сепаратора живлення/диплексера ZABT-2R15G+ у частотному діапазоні 10-2150 МГц. Продукт призначений для роботи у складі наземного супутникового обладнання при температурі від -55°C до +100°C і відповідає директиві RoHS.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 39 з 39